Montáž LPG: od prodejce nebo od nás? Tisknout

Montovat LPG od montážníků či od značkového servisu při koupi nového vozu?

 

1)    Značkový servis operuje s tím, že pokud si nenamontujete LPG u něj, nebude držet záruky. Toto je naprostý nesmysl, velké montážní firmy píší do záručních listů – „Přebíráme záruky na díly dotčené montáží i provozem vozidla na LPG". Zároveň mají vysoké pojistky pro tyto případy. Naše firma určitě, pojistky na auta do 3,5 mil.Kč.

 

2)    Montážní firmy montují dlouhé roky a použijí ta zařízení, která jsou nejvhodnější, která umí a servisují. A to za rozumné ceny.

Značkové servisy montují bez zkušeností, nainstalují jen ten typ zařízení, který mají nařízený, protože jsou vázáni smluvně s výrobcem a opravují  za dlouhou dobu a hlavně za vysoké ceny. Montáž celého zařízení u nás cca 24 000,- Kč, značkový servis 35 000,- Kč.

 

3)    Systémy na montáž volíme také podle následných cen na opravy. Příklad: vstřiková lišta LPG repasovaná u nás, cena 1 500 Kč - ve značkovém servisu také 14 000 Kč.

 

4)    Zákazníkům, kterým jsme montovali LPG systém, mají možnost čerpat na našich čerpacích stanicích za zvýhodněné ceny. Rozdíly cen plynu jsou značné, někdy i 3 - 4 Kč. Při spotřebě 10 litrů a při najetí 2 000 km měsíčně tak může zákazník u nás ušetřit za rok dalších 7 000,- Kč Veškeré aktuální informace najdete na našich stránkách.

 

 

Toto vše by si zákazník měl dát do souvislostí dříve, než se rozhodne, kde si nechá namontovat LPG.